Szablon:DoRedakcji: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
|+ style= | {| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" | ||
|+ style=white-space:nowrap | The caption remains visible. | |||
|- | |||
! Text !! More text | |||
|- | |||
| This content || is hidden | |||
|- | |||
| at first || load time | |||
|} | |||
<noinclude> | <noinclude> | ||
Wersja z 13:20, 21 sie 2024
| Text | More text |
|---|---|
| This content | is hidden |
| at first | load time |
opisss
| Parametr | Opis | Typ | Status | |
|---|---|---|---|---|
| Example parameter | 1 | Example parameter description | Ciąg znaków | wymagany |